Działka rolno-budowlana Rudzica
Rudzica, śląskie
- 157 000 zł
- 10 000 m²
- 15,70 zł/m²
Patrycja Jastrze...
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana Rudzica
Rudzica, śląskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka rolno-budowlana Rudzica
Zaktualizowane: 4 maja 2026
157 000 zł 10 000 m² 15,70 zł/m²
nieregularnyMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 157 000 zł (15,70 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlano-rolna, 10 000 m²
- kształt: nieregularny; teren zróżnicowany, zalesiona
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Greyhouse Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Rudzica, Jasienica, bielski, śląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las, góry
- umiarkowanie głośno
Opis nieruchomości
To nie jest działka dla każdego.
Masz tu ponad hektar terenu w Rudzicy przy ul. Strumieńskiej z bezpośrednim zjazdem z drogi. I to jest dokładnie ten typ nieruchomości, który jedni skreślą od razu, a inni zobaczą w nim potencjał.
Media w drodze u po przeciwnej stronie.
Nie masz tu ciszy jak w środku lasu, ale masz szybki dojazd, brak problemów zimą i dostępność, której wielu ludzi dziś szuka. (...)
725 052...
725 052 555